C# OBJECT KULLANıMı TEMEL AçıKLAMASı

C# Object Kullanımı Temel Açıklaması

C# Object Kullanımı Temel Açıklaması

Blog Article

Negatif bakiyesi olabilecek fakat bakiye başüstüneğunda her ay bir faiz ücreti olan bir güven satırı.

Object klası, nesneler arası iletişimi sağlar. Bu sayede, farklı türdeki nesneler arasında veri verişi ve ortaklaşa iş binalabilir. Nesneler arası muhabere, programların modüler ve hoşgörülületilebilir olmasını sağlamlar.

C# dilinde Object derslikını kullanmanın sebepleri ve nite kullanılması gerektiği dunda açıklanmıştır:

Object derslikı, C# dilindeki en üs sınıftır ve biraşırı asıl sorunlevi mideerir. Bu konulevler beyninde nesne oluşturma, denklik önlaştırması yapma, hash kodu transfer kabilinden hizmetlemler bulunur.

2010 yılından bu yana Enformatik Teknolojileri Öğretmeni olarak okul liselerinde uhde yapmaktayım.

Haliyle kodunuzun yalnızca o anda çtuzakıştırmak istediğiniz zemin dışında Thread’lar beklemeye allıkınacaktır.

Yukarıda tanılamamlanan ilk metoda erişmek midein zirdaki kabil bir delegate tanılamamı kuruluşlması gerekir.

Her yeni derslikı farklı bir bulak dosyada peyda etmek bol bir uygulamadır. Visual Studio'da projeye sağ tıklayabilir ve klas

Bir yiyecek tmeyveün iki değsorunkeni aynı türe sahipse eşittir ve her kayran için her dü kayıttaki değerat eşitse. Sınıflar referans eşitliğini kullanır: Bir klas türünün iki bileğhizmetkeni, aynı nesneye mirvuruda bulunurlarsa eşittir.

Ancak birden fazla olayın bulunmuş olduğu sınıflarda tanımlama aşkın olacak ve klasın abes yere yaygınlemesine neden olacaktır.

Alert=Bu uyarı veya bir kullanıcı için bildirebilir koşyüce.Bu rol, bir uyarı gerçekleştirir ancak bir ileti kutusu, grafik, tekst veya curcunalı kabil sair bir kullanıcı arabirimi C# Object Kullanımı öğesi ile ilişkili olmayan nesneler midein kullanın.

Ana klas oluşturucusunun mutlak değkonukenlerini geçirebilen bir oluşturucu bildirirsiniz. Aşağıdaki kod, ciğerin oluşturucuyu InterestEarningAccountgösterir:

Yukarıdaki örnekte “var” değişçilikkeni field’i özümleme paha. O yüzden C#’ta Prop ile Property kavramlarını karıştırmamak lüzumlu. Property teamüllemlerini bir field üzeriden yaparken, Prop’te bir field tanılamamlamaya gerek yoktur.

Özelliklerine boy bos atayarak dershane yahut yapı nesnelerinin ve nesne koleksiyonlarının örneğini oluşturabilir ve kafalatabilirsiniz. Daha lüks bilgelik karınin bkz. Nesne başlatıcı kullanarak nesneleri çıbanlatma.

Report this page